Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Uchwyt do TV

Uchwyty do telewizorów

Wielbiciele kina domowego wiedzą, jak ciężko jest czasem zorganizować przestrzeń na cały sprzęt. Telewizor to tylko początek. Mamy jeszcze głośniki, odtwarzacze płyt, stoliki pod telewizor i uchwyty do TV piloty i mnóstwo kabli.

Uchwyty do TV są nietypowe.

Uchwyt do TVTrzeba ta masę sprzętu jakoś ogarnąć i uporządkować. Od czego by zacząć? Może uchwyty do TV? Jest to stosunkowo nowy sprzęt, który ciężko jest znaleźć w przeciętnych domach. Większość z nas wybiera standardowe stoliki pod telewizor, które mieszczą cały sprzęt poza kolumnami, i zawsze można na niego odstawić piloty i programy telewizyjne. Czasem mają ona nawet szuflady mieszczące torby fotograficzne, czy płyty DVD. Czasem jednak nie mamy miejsca na dodatkowy stolik, a gazety i piloty możemy trzymać pod stolikiem kawowym przy kanapie, który jest bardziej niezbędny, niż ten po telewizor. Uchwyty do telewizorów sprawią, że zyskamy dodatkową przestrzeń. Telewizor będzie także wyżej niż na stoliku, co podnosi nam komfort oglądania i sprawia, że poczujemy się jak w kinie. Przydatne będą też organizery i maskownice kabli. Kto z nas nigdy nie denerwował się, że chce wyłączyć jakiś kabel, ale nie może dojść do tego który? Kable ciągną się po ziemi i wiją wokół stolików. Im więcej sprzętu, tym więcej kabli, więc przyda nam się taki organizer, który utrzyma wszystkie przewodu w porządku i ułatwi ich wyciąganie i wkładanie. Przydadzą się także maskownice. Dzięki nim kable znajdują się w czarnej, szarej albo białej obudowie w formie listwy, którą mocuje się do ściany i nie szpecą pomieszczenia. Są również takie maskownice w kolorze fuksji czy turkusu i kształcie kostek czy pudełek, więc możemy je dopasować do wystroju wnętrza, tak by wpasowały się do niego i nie były zbyt widoczne. Słuchawki do telewizora również będą przydatne, jeśli ktoś lubi głośno oglądać telewizję.

Dzięki słuchawkom podłączanym do odbiornika możemy bez zakłócania spokoju pozostałych domowników cieszyć się ulubionym programem. Torby foto nadadzą się do ich przechowywania, kiedy nie potrzebujemy ich do zdjęć. Jednak uchwyt do TV jest ważny.