Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

W jaki sposób dawkować kreatynę?

W związku z tym, że kreatyna stosowana jest naprawdę często, mogłoby wydawać się, że każdy wie, w jaki sposób ją dawkować, by rezultaty były najlepsze. Okazuje się jednak, że nie do końca jest to tak oczywiste jak mogłoby nam się wydawać. Dlatego zanim zdecydujemy się na wprowadzenie tego suplementu do własnego planu, zapoznajmy się z dawkowaniem konkretnych suplementów. Pamiętajmy, że nie każda kreatyna jest taka sama.

Co daje kreatyna?

monohydrat kreatyny dawkowanieJeśli chcemy, by kreatyna zaczęła działać tak jak powinna, to musimy zdecydować się na odpowiednie jej stosowanie. A wcale nie jest to aż tak proste jak mogłoby nam się wydawać. Jeśli chodzi o monohydrat kreatyny dawkowanie może być naprawdę różne i wszystko zależy od tego, z suplementem jakiej firmy mamy do czynienia. Na pewno możemy spodziewać się na każdym opakowaniu informacji o tym, w jaki sposób należy suplement stosować. Dlatego zanim zaczniemy wdrażać dany suplement w swój plan, zapoznajmy się z dawkowaniem. Musimy wiedzieć o tym, że to właśnie od dawkowania uzależnione są efekty, które zauważymy na swoim ciele. Jeśli mamy wątpliwości jakie jest odpowiednie dawkowanie dla nas, to dobrze będzie zdecydować się na konsultację z osobą, która zna się na rzeczy. Najczęściej jest to oczywiście trener personalny, który z pewnością będzie w stanie nam coś doradzić. Pomoże również wybrać sprawdzoną opcję.

Coraz więcej osób decyduje się na stosowanie kreatyny. Tak naprawdę na rynku znajdziemy ogromną ilość kreatyn z różnych firm. Z pewnością znajdziemy odpowiednią dla siebie propozycję, która będzie dopasowana do naszych potrzeb. Oczywiście nie musimy wcale przepłacać, by znaleźć dla siebie konkretną propozycję, która jest do nas dopasowana i która sprawi, że szybko zauważymy rezultaty stosowania konkretnego suplementu.