Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

W Łodzi łatwo wyrobimy pieczątkę

 

Zdecydowałam się założyć firmę. Jestem po szkole fryzjerskiej i mam kilkuletnią praktykę w jednym z łódzkich zakładów fryzjerskich z wieloletnią tradycją. Jednak po przekroczeniu trzydziestki zdecydowałam, że czas coś zmienić. Uzbierałam kapitał potrzebny co rozpoczęcia działalności i byłam już w urzędzie. Moja firma ruszy dokładnie za miesiąc.

Niedrogie wyrabianie pieczątek w Łodzi

wyrób pieczątek łódźLokal miałam już upatrzony. Podpisałam umowę i rozpoczęłam przygotowywanie go do roli salonu fryzjerskiego. Cały potrzebny sprzęt miałam już zamówiony w hurtowni. Fotele, lustra, suszarki, farby do włosów, nożyczki i wiele innych – takie minimum na początek działalności. Z jednej rzeczy się szczególnie cieszyłam – będę miała własną pieczątkę, ze swoim imieniem i nazwiskiem. Jeśli chodzi o wyrób pieczątek Łódź oferuje duży wybór tego typu usług. Nie musiałam szukać daleko. W pobliżu moje przyszłego zakładu fryzjerskiego była taka firma. Pracownica powiedziała mi ile to będzie kosztować i jakie wzory pieczątek są do wyboru. Wybrałam taki z dużą nazwą firmy i pod spodem umieściłam jej dane. Zostałam poproszona o zapisanie wszystkiego na kartce, tak jakbym chciała, żeby wyglądało na pieczątce. Następnego dnia moje zamówienie było gotowe. Byłam zaskoczona jak szybko udało mi się wszystko załatwić. Powiedziano mi jak należy dbać o pieczątkę i żeby zajść do nich w razie jakichkolwiek problemów. Teraz miałam już wszystko przygotowane, by otworzyć własną firmę.

Początki bywają trudne. Jednak dzięki dobrej reklamie w internecie i w lokalnej gazecie z dnia na dzień mam coraz więcej klientów. Zdecydowałam się też podnająć drugie stanowisko fryzjerskie znajomej ze szkoły. Zrobiłam już nawet kilka fryzur ślubnych, którymi pochwaliłam się na Facebooku. To też zrobiło dobrą reklamę mojemu salonowi.