Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wakacje w Borach Tucholskich

Nie przepadasz za plażą, a na południu przeszedłeś już większość górskich szlaków? To oznacza, że przed wakacjami będziesz szukać nowych wyzwań i kierunków wyjazdu. Może to dobra okazja, by wybrać się w mniej oczywiste miejsce.

Urlop w Borach inny niż wszystkie

wczasy bory tucholskieCzasem warto postawić na aktywne wakacje. Jeśli idzie o tego typu wczasy bory tucholskie mogą być świetnym pomysłem. To z pewnością idealne miejsce dla osób lubiących kontakt z naturą. Lasy, woda, łąki. Świetna propozycja dla tych, którzy marzą o odpoczynku od wielkiego miasta, ale nie tylko. Jak odetchnąć od codziennego zgiełku i pośpiechu? Wędkowanie to znakomity pomysł.  Nie dość, że spędza się czas w ciszy, to jeszcze uczy się cierpliwości. Fantastyczna odskocznia od pędu za zawodowymi obowiązkami. Bory Tucholskie dają także mnóstwo możliwości uprawiania sportu, czyli to dobre miejsce dla miłośników aktywności fizycznej. Można skorzystać z wielu szlaków pieszych i rowerowych. Wielbiciele spacerów i dwóch kółek nie będą się więc nudzić, to pewne. Z perspektywy trasy można obserwować okolice i podziwiać piękno przyrody. Kajaki? Także znajdziecie miejsca, w których można powiosłować w wodzie. Co ważne, w przypadku każdej z tych aktywności Bory Tucholskie oraz ich okolice gwarantują infrastrukturę, czyli nie tylko szlaki, ale również wypożyczalnie sprzętu, pola namiotowe czy parkingi oraz przystanie. Baza noclegowa także zachęca do przyjazdu w to miejsce. Ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty czy bardzo popularna agroturystyka. Wybór jest bardzo szeroki.

Urlop w Borach Tucholskich może się okazać znakomitą alternatywą dla dużo bardziej popularnych kierunków. Na miejscu można aktywnie spędzić czas, ale także odpocząć. Dobra baza noclegowa oraz infrastruktura turystyczna sprawiają, że jest możliwość idealnego zagospodarowania każdego dnia.