Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wesele na otwartej przestrzeni

Ślub i wesele – kiedy słyszę te dwa słowa, mam dwa skojarzenia – po pierwsze – wzruszające momenty, huczna zabawa, po drugie – masa planowania, nowe wyzwania organizacyjne. Może i brzmi trochę męcząco, ale dla idealnych efektów, w ten idealny dzień – warto. A tym bardziej warto, jeśli sceneria wręcz prosi się o wykorzystanie jej w taki sposób, by na zawsze zapadła gościom w pamięć. 

Przyjęcie weselne na świeżym powietrzu 

wesele w plenerze rzeszówTakie wesele można zorganizować na własnej działce czy w ogródku – i to też może być piękne, ale zapewne wszyscy się zgodzą, że to raczej opcja tylko wtedy, gdy zamierzamy robić bardzo kameralne przyjęcie. Dlatego o wiele lepszym pomysłem jest wynajęcie domu weselnego z opcją pleneru lub w ogóle osobnej firmy, zajmującej się organizacją takich wydarzeń, której pracownicy zbadają najlepsze miejsca, przygotują różne opcje dekoracji, będą koordynować pracę wszystkich zaangażowanych w proces planowania tego niezwykłego dnia. Jeśli chodzi o wesele w plenerze rzeszów i okolice prezentują się naprawdę pięknie – to, prócz wielu zabytkowych miejsc, również miasto znajdujące się na pograniczy dwóch zupełnie innych, geograficznych regionów – kotliny i pogórza. Dlatego nie trzeba ściśle, na siłę, trzymać się jednego, możliwego wyboru krajobrazu, obydwa są równie śliczne. Dodając do tego, że całkiem niedaleko miasta znajduje się rezerwat przyrody – naprawdę zaczyna być trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na przyjęcie weselne na świeżym powietrzu. 

Planując taki rodzaj przyjęcia można martwić się o pogodę – co, jeśli będzie bardzo gorąco lub zacznie padać deszcz? Firmy organizacyjne i domy weselne zawsze dbają o alternatywy – zadaszenie nad stołami, często też nad parkietem, orzeźwiające napoje i przynoszące przyjemnie chłodny wiatr wiatraki. Opcji jest naprawdę mnóstwo.