Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

wynajem namiotów

Wesele pod namiotem

W tym roku biorę ślub z moim narzeczonym. Razem byliśmy ze sobą jakieś pięć lat, zanim mnie poprosił bym za niego wyszła. Bez wahania przyjęłam jego oświadczyny. I zaczęło się planowanie ślubu i wesela. Z planowaniem ślubu nie było aż tyle problemów, co z planowaniem wesela.

Wynajem namiotów weselnych – wesele w plenerze

wynajem namiotówTam pojawiały się nawet dość duże przeszkody. W końcu postanowiliśmy, że wesele odbędzie się na zewnątrz. Ślub odbędzie się w sierpniu, więc będzie ciepło i słonecznie. Mam taką wielką nadzieję, na to. Oby tak było. Wynajem namiotów weselnych od razu przyszedł mi do głowy. Chcąc mieć wesele na zewnątrz, musi tam też być jakoś urządzone, tak aby wszystko ładnie wyglądało. Wynajem namiotów takich niewielkich był jednak problemem, gdyż nie było takich niewielkich namiotów. Co bardzo nas zmartwiło. A nie zamierzaliśmy rezygnować z wesela na zewnątrz. A musimy mieć coś nad naszymi głowami, by w razie deszczu mieć gdzie się schować. Ale skoro w tej wypożyczalni nie mieli małych namiotów to musieliśmy zacząć szukać innej wypożyczalni. Aż nas te poszukiwania zaprowadziły do innego miasta, ale pobliskiego. Nie musieliśmy jechać aż tak daleko. Tam wypożyczalnia namiotów, na całe szczęście miała takie małe namioty. Ale bardzo pracownik tej wypożyczalni chciał nas namówić na wynajęcie czegoś większego. Z uwagi, że to ma być wesele. Chodziło mu o wynajem hal namiotowych. Ale odmówiliśmy, ponieważ po pierwsze to zbyt kosztowne, a po drugie nie zaprosimy aż tylu gości weselnych. To ma być skromny ślub.

 

Chcemy też pojechać w podróż poślubną. Miejsce na wesele wybraliśmy trochę nietypowe, to znaczy nad jeziorem. Będzie trzeba tam ustawić te namioty i całe ich wyposażenie. Zastanawiamy się, czy też czasami nie wziąć tam ślubu, nad tym jeziorem. Nie wiem jeszcze.