Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wesele w Gdańsku pod wodzą wodzireja-dj’a

W ostatnim miesiącu dane mi było spotkać się z bliskimi znajomymi na weselu jednego z przyjaciół. Weseli z jednej strony tradycyjne. Było powitanie chlebem i solą, ryż na szczęście i inne stare tradycje. Z drugiej strony powiało nowoczesnością gdy okazało się, że za oprawę muzyczną odpowiedzialna jest tylko jedna osoba.

Jak wodzirej-dj zabawiał gości w Gdańsku

wodzirej-dj na wesele w GdańskuJak już wspomniałem, za całą oprawę muzyczną odpowiadał DJ. Ponadto był on nie tylko DJ-em, ale również wodzirejem czyli osobą organizującą zabawy, gry, konkursy. Jego zadaniem było po prostu dbanie o to, żeby goście się nie nudzili oraz żeby dobrze się bawili i miło wspominali pobyt na weselu. Ciekawą atrakcją była bez wątpienia aparatura zdjęciowa. W koszu koło budki fotograficznej można było wybrać różnego rodzaju peruki, kapelusze i okulary a następnie strzelić sobie fotkę, która od razu była drukowana. DJ posiadał również cały stelaż imprezowego oświetlenia oraz maszynę do wytwarzania dymu, dzięki czemu można było się poczuć jak na imprezie. Zabawy, które organizował były bardzo sympatyczne i śmieszne. Odpowiednio dobrany wodzirej-dj na wesele w Gdańsku to gwarancja udanej zabawy. Ponadto koszt wynajęcia wodzireja-dj’a, z tego co się dowiedziałem, jest dużo niższy od ofert zespołów muzycznych, które zajmują się oprawą muzyczną na weselach. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują oszczędności i zależy im na tym, żeby jak najtaniej zapewnić zabawę swojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom, którzy będą ich gośćmi.

W momencie mojego życia, w którym trafię na tę właściwą i będę się żenił również zdecyduję się na takiego dj-a, który poprowadzi moje wesele. Być może zakres usług, jakie będą oferowali za kilka lat będzie większy a zabawa weselna jeszcze ciekawsza.