Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wieś a miasto

Każdemu kto przeprowadził się ze wsi do miasta, brakuje ciszy spokoju, spacerów po lesie wśród szumu drzew. Dla niektórych to jest istny raj, nie każdy lubi szum i hałas samochodów pisków opon, dymu.

Wiejski spokój jest potrzebny każdemu!

Ławki parkoweDlatego niektórzy mieszczanie gdy brakuje im takiego” wiejskiego” spokoju „uciekają” do parków lub kreują przestrzeń która byłaby dla nich oaza spokoju czasem same ławki parkowe lub ławki miejskie wystarczą aby pomóc zaspokoić nasza potrzebę. Aby móc w spokoju na przykład delektować się książka czy pojeździć na rowerze. Nie każdy szczęście mieć ogródek za domem więc dlatego warto dbać o nasze parki. To jest tak jakby wizytówka naszego miasta. Projektowanie terenów zielnych wiąże się z pojęciem jakim jest kreowanie przestrzeni Dzięki temu park może być idealnym miejscem do odpoczynku od hałasów miasta – idealnie sprawdzą się w takim miejscu ławki. Wyróżniamy ich dwa rodzaje: ławki miejskie oraz ławki parkowe. Niektórzy również uważają że parki, są uważana za ozdoby, są taka nasza wizytówka dla innych. Ludzie nie muszą pamiętać samych korków czy posągów ale warto pokazać również, że w mieście możemy również odpocząć. Nikt nie mógłby odpocząć w spokoju jeśliby widok naszych parków był w opłakanym stanie, nikt taka, wizytówka? nie chciałby się chwalić. W sumie nie jest to dziwne, chwalimy się tym co jest ładne co cieszy oko, a nie jest pełne śmieci czy nawet o zgrozo można spotkać odchody zwierzaków jak tu spokojnie odpoczywać jeśli wszędzie są jakieś śmiecie ?? Nie każdy chciałby spędzać swój wolny czas w takim miejscu.

Zatem bardzo ważne jest dokładne przeanalizowanie projektowania terenów zielonych żeby stały się atrakcją dla każdego turysty aby chciał powrócić ponownie na łono natury. Aby był w pełni z tej wyprawy zadowolony.