Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

sklepy prestashop

Moje własne sklepy prestashop

Od jakiegoś czasu zaczęłam się zastanawiać czy założenie własnego sklepu internetowego nie byłoby dobrym pomysłem. W mojej okolicy nie było sklepu ze zdrową żywnością, więc by się przydał sklep stacjonarny, ale też kurier poczty u nas rzadko jeździ, więc zakupy przez internet nie są wygodne.

Sklepy prestashop mają łatwą obsługę

sklepy prestashopDodatkowo jak widziałam ceny internetowe wcale nie są takie dobre, jak się powszechnie uważa. Ja miałam dojście do tanich produktów, ponieważ moja rodzina zajmuje się hodowaniem ekologicznej żywności, wiedziałam poza tym, jakie produkty powinny się tam pojawić i skąd je pozyskiwać. Skoro nie było u mnie takich sklepów, to musiałam sama się zajmować poszukiwaniami. Zatem postanowiłam, ze sprawdzę jak wyglądają sklepy prestashop. Jeśli uznam, że jest to coś co potrafię ogarnąć to podejmę ostateczna decyzje. Po zapoznaniu się z nimi uznałam, ze jednak sklepy internetowe magento byłyby lepsze. Poza tym była na nie promocja, więc ot dodatkowo mnie przekonało. Okazało się też, ze oferowana jest pomoc techniczna na początek, ale i tak ich obsługa była tak prosta, ze ze wszystkim sobie poradziłam. Nawet mogłam dopasować nieco szablony do siebie, wstawić własne grafiki na logo, co mnie bardzo cieszyło. Wszystko poszło nawet lepiej niż sądziłam. Sklepy internetowe magento to było najlepsze rozwiązanie z możliwych.

Bardzo się ciesze, że podjęłam decyzję o założeniu własnego sklepy internetowego ze zdrową żywnością i teraz prowadzę własny biznes. Teraz idzie mi coraz lepiej i to bez wielkiej reklamy.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie: http://www.idea07.pl/co-robimy/sklepy-internetowe