Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wybór najlepszej trampoliny

Chyba każde dziecko uwielbia odwiedzać plac zabaw, bo znajdują się na nim huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownica. Często rodzice chcą zrobić dzieciom własny plac zabaw w ogrodzie i dlatego zamawiają gotowe zestawy, w których mogą się znajdować trampoliny. 

Po co jest siatka w trampolinie?

trampolina ogrodowa z siatkąIdąc z dzieckiem do parku rozrywki, znajdziemy tam baseny z kulkami, miękkie materace do skakania, tunele, czy trampoliny. To miejsca, które wszystkie dzieci uwielbiają, bo mogą się w nich dostatecznie wyszaleć bez ograniczeń. Cześć z tych atrakcji można zamontować dziecku w ogrodzie, żeby miało swój własny plac zabaw. Jeżeli chcemy kupić dziecku trampolinę, którą będziemy użytkować we własnym zakresie, najlepsza będzie trampolina ogrodowa z siatką. Jest ona najbezpieczniejszym modelem, z którego mogą korzystać nawet kilkuletnie dzieci, ponieważ posiada wysoką, zabezpieczającą siatkę. Jest ona mocowana do ramy trampoliny, a od strony wejścia posiada zamek błyskawiczny ułatwiający wchodzenie i wychodzenie. Jej wysokość może sięgać nawet stu osiemdziesięciu centymetrów, więc spokojnie nawet dorośli mogą bezpiecznie w niej skakać. Wykonana jest z odpornych i wytrzymałych elementów, więc zabawa wewnątrz niej jest bezpieczna. Sprężyny znajdują się od spodu, a wszystkie miejsca łączeń i stalowych elementów są pokryte miękką gąbką. Dodatkowo trampolina jest pokryta nieprzemakalnym materiałem, który dodatkowo odbija promieniowanie słoneczne, więc spokojnie może stać nawet po środku ogrodu bez zadaszenia. 

Dobre trampoliny na pewno można kupić w sklepach sportowych, choć w sezonie wiosenno – letnim znajdziemy je też w niektórych sklepach z zabawkami. Bez wątpienia najtaniej trampolinę kupimy w sklepach internetowych i też tam znajdziemy ich największy wybór.