Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

pościel dziecięca

Wybór pościeli dla dziecka

Uważam, że wszystko co kupuje się dla noworodka musi być najwyższej jakości. W tym momencie nie ma na co oszczędzać, po prostu wszystko dla takiego maleństwa musi być najlepsze. Przede wszystkim wysokiej jakości muszą być materiały, z którymi dziecko będzie miało bezpośredni kontakt.

Pościel dziecięca powinna być delikatna

pościel dziecięcaMuszą to być przede wszystkim naturalne materiały najwyższej jakości. Nie powinny mieć wiele zdobień guziczków i tego typu rzeczy. Wszystko po to by maleństwo miało jak największy komfort w kontakcie ze skórą. Dlatego też trzeba zwracać szczególną uwagę kupując wszystkie ubranka czy są z bawełny. Powinny być także mięciutkie w dotyku. Tak samo trzeba zwracać uwagę gdy kupuje się pościel. Taka pościel niemowlęca do łóżeczka także powinna być z bawełny. Ta kolorowa pościel dziecięca powinna być jak najbardziej delikatna dla naszego dziecka. W końcu taki maluszek jednak bardzo dużo czasu spędza w łóżeczku. Ja zamawiałam także ochraniacz do łóżeczka w kolorze takim jak pościel. Tak naprawdę wszystkie elementy do łóżeczka można kupić w tym samym kolorze i wzorach. A pościel dla dzieci 140×200 jest idealnym rozmiarem. W sumie taka właśnie pościel dobrej jakości może wystarczyć spokojnie na pierwsze lata życia dziecka. Ważny jest także producent pościeli, w sumie gdy kupuję pościel dla siebie nie zwracam na to szczególnej uwagi. Jednak gdy kupowana jest pościel dla dziecka każdy szczegół ma znaczenie. Ja uważam, że producent powinien być z polski. Tak jednak mamy gwarancję, że wszystkie normy jakie obowiązują u nas w kraju muszą być przestrzegane.

Na pewno dziecku nie kupiłabym pościeli pochodzącej z Azji. W sumie tak do końca nie wiadomo w jakich warunkach była robiona czy przechowywana, albo czy farby użyte podczas produkcji są na pewno bezpieczne dla skóry naszego dziecka.