Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wykończenie wnętrz – listwy

 

Podczas urządzania poszczególnych wnętrz można wykorzystać rozmaite pomysły aranżacyjne. Naprzeciw tym kreatywnym oczekiwaniom wychodzą producenci mebli oraz wyposażenia dodatkowego. Każde pomieszczenie można wykończyć w estetyczny, a zarazem oryginalny sposób. 

Trwałe i eleganckie listwy przypodłogowe

eleganckie listwy przypodłogowe mardomW domowych wnętrzach bardzo często wykorzystywane są różnego rodzaju wyroby sztukateryjne. Zwykle są to praktyczne listwy, które chronią powierzchnię podłogi przed ewentualnymi uszkodzeniami i wilgocią. W zależności od własnych upodobań oraz wielkości pomieszczenia można dobrać stosowną szerokość listwy oraz jej wzór. Oferowane są listwy przypodłogowe i sufitowe o gładkiej strukturze, które pasują niemal do każdego pomieszczenia. Aranżacje wykończone w taki właśnie sposób odbierane są jako atrakcyjne i profesjonalne. Dla osób, które cenią sobie bardziej ozdobne projekty przygotowane zostały listwy dekoracyjne, które od razu przyciągają uwagę. Eleganckie listwy przypodłogowe Mardom znakomicie wyglądają w reprezentacyjnym salonie, klimatycznej sypialni oraz w efektownym przedpokoju. Ozdobnie wytłoczony wzór na powierzchni listwy dodaje całemu pomieszczeniu niezwykle oryginalnego charakteru. Trzeba od razu dodać, że stylowe wyroby sztukateryjne wyróżniają się wysoką trwałością – wykonywane są z wytrzymałego materiału polimerowego. Każdy z wymagających użytkowników zwróci też uwagę na nienaganną estetykę i precyzję wykonania.

Wygodne i ładnie wykończone pomieszczenia to satysfakcja dla wszystkich domowników. Perfekcyjnie dopracowane wnętrza pozwalają na uniknięcie kolejnych remontów i poprawek w następnych latach użytkowania. Szeroki asortyment umożliwia zastosowanie takich rozwiązań, które będą idealne z punktu widzenia konkretnego klienta.