Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wylecz swoje kompleksy lecząc rozstępy!

Czasami to, co sprawia nam największą przykrość i rodzi kompleksy w naszym wyglądzie jest niewidoczne na pierwszy rzut oka. Z jednej strony to zaleta, z drugiej zaś wada, ponieważ dopiero po rozebraniu się prawda wychodzi na jaw niż w przypadku, gdyby była widoczna na co dzień i to gołym okiem.

Wylecz swoje rozstępy!

leczenie rozstępów KatowiceDlatego też rozstępy bywają tak ogromnym kompleksem wielu kobiet. Podobnie, jak i moim. Swój wysoki wzrost odziedziczyłam po mojej babci. Wszyscy zazdrościli mi doskonałej i szczupłej figury, a przyjaciele namawiali do spróbowania swoich sił w modelingu, jednak pomimo, iż jest to moje marzenie z dzieciństwa, ja wstydziłam się tego, co mam pod ubraniem. Moje ciało bowiem „zdobi” tysiące paskudnych błyskawic w postaci rozstępów. Zbyt szybki wzrost w okresie dorastania niesie ze sobą konsekwencje właśnie w takiej postaci. Z ich powodu wymigiwałam się od ćwiczeń na basenie, a na wychowani fizycznym zawsze starałam się tuszować wszystko najdroższymi podkładami. Pewnego dnia zauważyłam w telewizorze reklamę kremu, który miał zniwelować widoczność rozstępów. Szukając w internecie więcej informacji na ten temat natknęłam się na artykuł w którym było opisane leczenie rozstępów Katowice, czyli miasto w którym mieszkam ma kilka dobrych klinik, dlatego czym prędzej postanowiłam zgłosić się do jednej z nich i wykonać zabieg. Powiedziano mi, że podczas zabiegu mogę odczuć delikatne szczypanie, jednak jedyne co czułam, to coś w rodzaju łaskotania. Maszyna laserowa, która miała zniwelować moje rozstępy jednocześnie chłodziła miejsca na których aktualnie pracowała, toteż efekty uboczne w ogóle nie były odczuwalne. Efekt natomiast już jak najbardziej tak. Po dwóch tygodniach moje rozstępy niemalże całkowicie zniknęły, były niewidoczne, a moja skóra gładka i nawet wydawało mi się, że lepiej ukrwiona. 

Jeden krótki zabieg. Tyle wystarczyło, abym wreszcie przestała wstydzić się swojego ciała. Nie mogłam uwierzyć, że w niecałą godzinę pozbyłam się kompleksów z całego życia i to raz na zawsze. Wreszcie mogę spróbować swoich sił, jako modelka, ale nie to jest najważniejsze. Ja po raz pierwszy w życiu uwierzyłam w siebie, swoją urodę i zaczęłam akceptować to, jak wyglądam. Niesamowite, ile korzyści może przynieśc jeden krótki zabieg.