Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wymarzmy sobie dom

Bardzo duża część z nas już od najmłodszych lat wyobrażała sobie, jak powinien wyglądać nasz wymarzony domek. Oczywiście, w zależności od wieku wizje te ulegały zmianie i coraz bardziej dostosowywały się do panujących wokół realiów.

Jaki dom nam się marzy?

ZawiasyByć może będąc małą dziewczyną wyobrażałyśmy sobie, że zamieszkamy w olbrzymim zamku. Na szczycie jego wieżyczek powiewać będą kolorowe chorągwie, bardzo podobne do tych, które będą nosić przy sobie dzielni rycerze, jeżdżący konno. W całym zamku będzie bardzo dużo olbrzymich kominków, w których będzie płonąć wesoło ogień, oddalając zimno i ciemności. Żelazne zasuwy w drzwiach będą skrzypieć za każdym razem kiedy służąca albo rycerz wchodzić będą do komnaty, podobnie jak okucia budowlane, którymi okna przymocowane będą do ścian. Wszystko wyposażone będzie w puszyste dywany, piękne, długie zasłony oraz starodawne meble. Kiedy już nieco podrosłyśmy, zapewne zdałyśmy sobie sprawę z tego, że o zamek w dzisiejszych czasach może nam być ciężko i rozpoczęłyśmy marzenia o domku z basenem. Zamiast starodawnych mebli, były tam obecne nowiutkie, pachnące kanapy i dywany, zamiast ciężkich zasuw ? delikatne zawiasy w drzwiach. Nie zmieniło się tylko jedno, a mianowicie kominek. Umiejscowiony on został w centrum największego pokoju, każdego dnia zimą paliłoby się w nim prawdziwym drewnem, dzięki czemu całą rodzina miała zapewnione ciepło oraz romantyczną atmosferę.

Niektórym z nas udało się zrealizować swoje młodzieńcze marzenia. Inni ciągle je jeszcze snują, licząc na ich spełnienie.