Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wynajęłam mieszkanie z garderobą

Kiedy już się ustabilizowałam finansowo to postanowiłam wynająć jakieś przytulne mieszkanko. Z rodzicami było bardzo fajnie, ale miałam już prawie dwadzieścia osiem lat i to był najwyższy czas, by zacząć żyć na własny rachunek a miałam taką możliwość.

Przestronne mieszkanie z garderobą

garderoba na wymiar w WarszawiePoszukiwałam mieszkania za pośrednictwem internetu, ponieważ chciałam obejrzeć oferty os osób prywatnych. Zamierzałam zaoszczędzić na pośrednikach i te pieniądze przeznaczyć na kaucję. Spodobała mi się jedna oferta i od razu zadzwoniłam do właściciela. Dowiedziałam się, że mieszkanie będzie do obejrzenia za dwa dni, ponieważ zamówiona została garderoba na wymiar w Warszawie i mieszkanie było w trakcie remontu. Cieszyło mnie to, ponieważ wiedziałam, że komfort będzie jeszcze wyższy. Pod koniec tygodnia ponownie skontaktowałam się z tym człowiekiem i umówiłam na spotkanie. Intrygowała mnie ta nowa garderoba, ponieważ miałam mnóstwo ubrań i butów. Kiedy dotarłam na miejsce to ten człowiek już na mnie czekał. Mieszkanie nieco podrożało przez remont, ale koszt był w moim zasięgu i nie przeszkadzało mi to w ogóle. Kiedy weszłam do środka to mieszkanie pachniało nowością. Wszystkie meble były wymienione. Kiedy w końcu weszłam do pomieszczenia, w którym była nowa garderoba to byłam zachwycona. Było w niej tak dużo miejsca, że wszystkie moje rzeczy tam się zmieszczą. Było od razu po mnie widać, że mieszkanie mi się bardzo spodobało i jego właściciel zapytał czy podpisujemy umowę wynajmu.

Wynajęcie tego mieszkania było jedną z moich najlepszych decyzji. Mieszkałam w bardzo komfortowych warunkach a właściciel nawet zgodził się na kota. Przygarnęłam kruszynę ze schroniska, która razem ze mną zamieszkała. W końcu byłam całkowicie samodzielną dziewczyną.