Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Wysokiej jakości glazura

Robiliśmy właśnie remont naszego mieszkania. Podłogi już były położone i polakierowane, teraz przyszedł czas na remont pozostałych pomieszczeń, tych, w których planowaliśmy położyć terakotę ze względu na jej łatwość w utrzymaniu w czystości. Chodzi oczywiście o kuchnię oraz łazienkę z toaletą. Do tych pomieszczeń chciałam wybrać jak najpiękniejszą glazurę oraz terakotę.

Ekskluzywne płytki w dobrej cenie

płytki końskie michelle na sztukiDługo chodziliśmy po sklepach z glazurą i przez długi czas nic mi się nie podobało. Dopiero kiedy weszliśmy do sklepu z ekskluzywną glazurą znalazłam coś, na czym mogłam zawiesić oko. Tam właściwie podobało mi się wszystko. Tylko niestety ceny mniej mi się podobały, był naprawdę bardzo wysokie. Jednak kiedy zobaczyłam pewne przepiękne płytki, wiedziałam, że będę chciała mieć choć kilka takich w łazience. Na szczęście płytki Końskie Michelle na sztuki były dostępne. Postanowiłam, ze kupimy winnym sklepie nieco tańszą glazurę, która będzie pasować do tych przepięknych płytek i tylko kilka sztuk płytek Michelle. Mimo tego, że nie będzie ich wiele, efekt na pewno będzie piorunujący. Płytki te są naprawdę niesamowite., nigdy nie widziałam takiej ładnej glazury. Fajnie będzie mieć takie cacko w swojej łazience, codziennie będę na te płytki z przyjemnością spoglądać. Warto jest wydać na nie trochę grosza, tym bardziej, że wystarczy ich niewiele, aby łazienka prezentowała się naprawdę doskonale.

Kiedy urządzamy remont łazienki, dobór odpowiedniej glazury jest kluczowy dla efektu końcowego. Zdarzy się, że spodoba nam się bardzo droga glazura, na którą nas po prostu nie stać. Nie ma wtedy co rozpaczać, zawsze można skorzystać z możliwości sprzedaży płytek na sztuki i kupić ich tylko kilka, a do tego dokupić tańsze płytki. Efekt na pewno będzie doskonały.