Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

regulacja okien

Wystarczy regulacja okien

Czasami wydaje się nam, że będzie trzeba przeprowadzić wielkie naprawy, a po przyjściu fachowców okazuje się, że to nic takiego. Gorzej, kiedy dzieje się na odwrót i człowiek nie jest przygotowany na takie wydatki, jakie go czekają. Na szczęście u nas zdarzyło się ostatnio to pierwsze.

Regulacja okien – znajomi z Poznania

regulacja okienOkno nie chciało z nami zupełnie współpracować. Chwilami nie mogliśmy go właściwie w ogóle zamknąć. Czasami wskakiwało częściowo na swoje miejsce, a za chwilę znów się odczepiało. Konieczny był więc serwis okien i obawialiśmy się, że będzie on nas drogo kosztował. Dobrze jednak, że tak nie było. W Poznaniu mamy właściwie znajomych, dla których naprawa okien to żaden problem. Wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług i w końcu od słowa do słowa się zaprzyjaźniliśmy. Niestety, zamontowane przez nas okna są średniej jakości i czasami się psują. Tym razem to wyglądało znacznie poważniej niż zwykle, ale okazało się, że wystarczy zwykła regulacja okien Poznań. Odetchnęliśmy z ulgą, bo mimo że się przyjaźnimy to nie mamy specjalnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o koszty napraw. Przecież wiemy doskonale, że wszystko kosztuje i każdy musi jakoś zarobić na chleb. Płacimy więc z reguły normalnie, chyba że nasza sytuacja finansowa jest akurat tragiczna. Wtedy po prostu spłacamy dług w ratach albo umawiamy się jakoś inaczej. Czasami my naprawimy przyjaciołom laptopa, a oni nam okna trochę na zasadzie barteru.

Jeżeli jednak potrzebujemy usługi i akurat się nie umawiamy specjalnie, to płacimy jak każdy inny. Tego wymaga ludzki szacunek do pracy. My prowadzimy serwis komputerowy, oni serwis okien, więc wszyscy wiemy jak podchodzić do biznesu i do siebie nawzajem.