Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

zabiegi

Zabiegi kosmetyczne

Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Często jest to dla niej priorytet. Niektóre panie chcą być piękne, by znaleźć miłość swojego życia, inne zaś chcą być piękne same dla siebie, dla podwyższenia poczucia swojej wartości. Brwi są jednym z najważniejszych elementów podkreślających nasze oczy i całą twarz – nadają jej prawidłowy wyraz.

zabiegiNie każda kobieta jednak może pochwalić się pięknymi, ciemnymi brwiami. Szczególnie, jeśli jest jasnej karnacji o blond włosach. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej rzucają się w oczy piękne, wyrównane brwi o ciemnym kolorze. Dlatego zaleca się, aby stosować hennę. Henna brwi nie jest zabiegiem drogim, nie zajmuje dużo czasu na zrobienie, a efekt utrzymuje się nawet do miesiąca. Na pewno nie jedna z pań będzie zadowolona – warto ten zabieg przeprowadzić w Soleil Rzeszów.

Kolejnym problemem, który dokucza naszemu ciału są rozstępy: po zrzuceniu zbędnych kilogramów, lub po ciąży. Usuwanie rozstępów nie jest dziś bolesne. Zaleca się usuwanie metodą laserową. Dzięki precyzji nowoczesnych technologii, rozstępy zostaną usunięte już nawet po trzecim zabiegu.

Następnym dosyć uciążliwym problemem pań jest niestety depilacja. Panowie ten problem znają jedynie z twarzy, goląc brodę czy wąsy. Panie mają z tym dużo więcej zachodu. Każda z nas chce mieć piękne gładkie nogi, najlepiej cały czas. Niestety przy depilacji maszynką, efekt ten ustaje już następnego dnia, kiedy zaczynamy czuć ostre wystające włoski. Poleca się więc stosowanie depilatora, co niestety jest dosyć bolesne, ale daje efekt nawet do czterech tygodni.

Kobieta musi się mierzyć z wieloma zabiegami kosmetycznymi, by w końcu wyglądać pięknie. Niestety, zabiegi muszą być powtarzane regularnie, ale czego nie robi się dla siebie lub swoich mężczyzn?