Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zalety dojeżdżania na rowerze do pracy

Dojeżdżanie każdego ranka do pracy oraz powrót do domu w godzinach szczytu może być na dłuższą metę irytujące z pewnego powodu – są nim korki. Codziennie marnowałem czas siedząc w samochodzie i nie mając żadnego wpływu na to, co się działo na drogach. Taka bezsilność, kiedy wolałbym już być w pracy, a muszę stać w korku, była frustrująca.

Zakup męskiego roweru

tanie rowery męskiePostanowiłem coś z tym zrobić. Decyzja zbiegła się również z moim pragnieniem, aby w końcu bardziej wziąć się za siebie oraz zadbać o swoją kondycję. Przeglądałem różne oferty, ale celowałem raczej w tanie rowery męskie, ponieważ nie chciałem wydawać nie wiadomo jak dużych pieniędzy. Wybrałem swój rower i już następnego dnia pojechałem na nim do pracy. To była świetna decyzja! Nie tylko ominąłem korki dzięki ścieżkom rowerowym, ale byłem także przez cały dzień pełen energii. Od tego czasu chętniej wstaję rano, bo zamiast myśleć od razu po przebudzeniu o korkach, które mnie czekają w drodze do pracy, myślę raczej o tym, czy uda mi się pokonać ten dystans w jeszcze krótszym czasie. Od zakupu minęło już sporo czasu, a mnie wciąż nie minął zapał do codziennej jazdy, z czego się bardzo cieszę. Podczas ostatniego weekendu wybrałem się na wycieczkę rowerową poza miasto, żeby pojeździć trochę po lesie. Było rewelacyjnie i z pewnością będę takie wypady powtarzał częściej, możliwe, że wybiorę się nawet na jakąś dłuższą wyprawę, bo naprawdę mi się to spodobało.

Zamiana samochodu na rower podczas dojazdów do pracy była jedną z lepszych decyzji, jakie ostatnio podjąłem. Zauważyłem znaczną poprawę swojej kondycji i lepiej śpię – mam nadzieję, że pogoda pozwoli mi jak najdłużej jeździć na moim jednośladzie, chociaż myślę, że nawet jesienne ochłodzenie nie będzie w stanie mnie do tego zniechęcić.