Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

nowoczesne lampy sufitowe

Zamknięto największy sklep sprzedający nowoczesne lampy

Złe wiadomości napływają z Poznania. Właśni ogłoszono, iż mieszczący się tam największy w Polsce sklep oświetleniowy został zamknięty. To szokująca informacja biorąc pod uwagę zwłaszcza fakt, że z informacji dotąd przesyłanych ze sklepu wynikało, iż radzi ona sobie naprawdę nieźle.

Prym wiodły nowoczesne lampy sufitowe

nowoczesne lampy sufitoweJeszcze w ubiegłym roku sklep był przez kilka dni nieczynny dla kupujących ze względu na generalny remont, który został w sklepie przeprowadzony. Sklep był największym sklepem oświetleniowym w Polsce oraz jednym z najdłużej działającym na rynku. Jego działalność rozpoczęła się na początku lat dziewięćdziesiątych. Sklep oferował całą gamę produktów, głównie nowoczesnych lamp sufitowych oraz lamp zewnętrznych. Wszystkie lampy w sklepie były podzielone na poszczególne działy: lampy dziecięce, nowoczesne lampy sufitowe salonowe, był to zdecydowanie najbardziej oryginalny i bogaty asortyment sklepu. W sklepie można było znaleźć lampy z każdej półki cenowej, od najdroższych lamp od projektantów po lampy sieciówkowe. Zamknięcie sklepu oznacza zwolnienie ponad stu osób ? pracowników sklepu ? doradców klienta, oraz całego zaplecza administracyjnego. Póki co nie wiadomo dlaczego doszło do zamknięcia sklepu, jednakże w kuluarach mówi się o tym, iż zaszkodziło mu wybudowanie jednego z największych sklepów remontowo ? budowlanych w Poznaniu. Przedstawiciele sklepu jednakże nie potwierdzili tych informacji. Nie wiadomo też co stanie się z budynkiem, który należał do właściciela sklepu ? czy zostanie sprzedany, wydzierżawiony czy też powstanie w nim inny sklep.

Póki co wiadomo jedynie, że sklep od dnia dzisiejszego jest zamknięty dla klientów a zakupów można dokonywać wyłącznie w sklepie internetowym, który działał będzie wyłącznie do wyczerpania zapasów, gdyż sklep nie zamawia już towaru. Ceny będą także korzystniejsze gdyż właścicielowi zależy na jak najszybszym pozbyciu się towaru.