Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

solidne rolety szczecin

Zamówienie rolet, które uratowało firmę

Zamówienie było dosyć spore. Osiemdziesiąt cztery rolety zewnętrzne. To było pierwsze zamówienie naszej firmy, dlatego szef był podekscytowany i bardzo zadowolony z tego, że udało mu się złapać tak dużego klienta na sam początek, to pozwoliło mu zapłacić za wszystko co do tej pory włożył w firmę z własnej kieszeni,

Rolety – duże zamówienie

solidne rolety szczecinCo prawda dostał dofinansowanie do swojej firmy, na początek działalności, ale kwota okazała się zbyt niska, żeby wszystko kupić. Oprócz biura, które wynajmował i samochodu, który wziął na kredyt była potrzebna całą masa rzeczy, między innymi drukarki, komputery, skończywszy na tum, że w coś te plisy należało przecież schować chcąc je przewieźć dok klienta. Dlatego zamówienie na te rolety tak na prawdę uratowało szefa i podbudowało go. Klientem okazała się firma, która buduje mieszkania i urządza je przy okazji, jeśli ktoś wyrazi taką chęć. Firma ta kupowała hurtowo gdyż to jej się bardziej opłacało. Budowy miała praktycznie w całej Polsce, dlatego czy to był Szczecin czy Warszawa wszędzie były im potrzebne solidne rolety szczecin. Następne zamówienia też były od nich i tak na prawdę przez najbliższe pół roku szef utrzymywał się z tego klienta przede wszystkim. W między czasie okazało się, że pary znajomych mężczyzny, który ma tę firmę od mieszkań również odezwało się do naszej firmy, bo okazało się, że nie dość, że jakość jest bardzo dobra, to w porównaniu z innymi mamy bardzo korzystne ceny. To przekonało wiele osób do zmiany swoich firm, w których kupowali do tej pory.

Miałem ręce pełne roboty bo im więcej zamóień tym więcej papierkowej roboty, ale cieszyłem się, moja praca przede wszystkim rozmowy z klientami dawały mi dużo satysfakcji i w mojej pracy bardzo dużo się nauczyłem. Szef jest bardzo uprzejmy i nie robi problemów z wolnym.