Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

filmowanie

Zaproponowałam przyjaciółkę, że zrobię dla niej stronę firmową

Do domu wróciłam później niż zwykle. Zazwyczaj jestem około szesnastej. Zawsze wracam do domu tramwajem ale dzisiaj tramwaj się zepsuł i zanim podstawili zastępczy autobus to zdążyłam już dojść na pieszo do mojego bloku.

Stworzę stronę o filmowaniu ślubów

filmowanieNie ucieszyłam się z awarii ponieważ w domu miałam wykonać dodatkowe zlecenie. Zależało mi na tym, żeby wykonać je jak najszybciej. Pracuję w firmie komputerowej. Programuje różne strony. Dodatkowo zakładam strony swoim znajomym. Koleżanka zdecydowała się otworzyć swoją firmę w mieście Lublin. Katarzyna będzie zajmowała się kamerowaniem ślubów. Na razie zaczyna od ślubów, później zobaczy czy zdecyduje się na jakieś inne uroczystości. Fachowo wykonywane filmowanie w Lublinie – filmowanie ślubów – jest dobrze płatne i na razie chce im poświęcić najwięcej swojego wolnego czasu. Kamerzysta na wesele musi być profesjonalny i opanowany. Kasia ma sporo cierpliwości i na pewno poradzi sobie w tej branży. Ja zawsze będę ją wspierał, bo zawsze mogę na niej polegać. Pomagamy sobie w różnych chwilach.. Jesteśmy przyjaciółkami od wielu lat. Wideofilmowanie w jej wykonaniu na pewno będzie odzwierciedlało panującą atmosferę na ślubie. Kasia jako kamerzysta poradzi sobie ze wszystkim filmowanie to byłą jej pasja od małego. Teraz ukończyła studia i pożyczyła pieniądze na kamerę. Zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę. Ja zaproponowałam jej, że przygotuję dla niej profesjonalną stronę internetową, na której będzie można znaleźć wszystkie niezbędne informację o firmie. Kaska bardzo mi podziękowała.

Zmartwiła się tylko bo nie miała już na stronę firmową pieniędzy. Ja jako przyjaciółka i tak nic bym od niej nie wzięła. Kaśka śmiałą się, ze jak będę brała ślub to w ramach podziękowania ona mi go sfilmuje i przygotuje ciekawy filmik na pamiątkę. Zgodziłam się.