Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zarabiam na przewozach komfortowymi busami

Gdy kilkanaście lat temu skończyłem szkołę średnią to nieszczególnie paliło mi się do tego, żeby pójść na studia. Byłem osobą przedsiębiorczą, więc wolałem poszukać pomysłu na zarabianie pieniędzy. Już w tamtych czasach wielu Polaków pracowało w Niemczech, chociaż do tej pracy potrzebne były odpowiednie pozwolenia. Postanowiłem zaoferować tanie przewozy dla pracowników.

Kupiłem busa i woziłem pracowników budowlanych

komfortowe busy z polski do niemiecPoczątek mojej działalności był wręcz wymarzony. Pożyczyłem dużo pieniędzy od rodziców i kupiłem pierwszego busa. Udało mi się kupić model, który miał kilka lat, więc jak na moje możliwości był to prawie nowy samochód. Potem otwarłem książkę telefoniczną – bo były to jeszcze czasy bez ogólnodostępnego internetu – i zadzwoniłem do wszystkich firm budowlanych oferując im transport pracowników. Trafiłem w ten sposób na firmę, która szukała regularnego transportu dla swoich pracowników w delegacje do Niemiec. I tak się wszystko zaczęło. Potem pojawiły się kolejne zlecenia i musiałem kupić kolejne auta. Zatrudniłem też pracowników. Dzisiaj moja firma oferuje komfortowe busy z Polski do Niemiec zarówno na zasadzie oferty indywidualnej jak i regularnych przewozów z kilku dużych dworców w kraju. Moja flota liczy około piętnastu pojazdów, ale dzisiaj to są inne czasy niż na początku. Wszystko można załatwić zdalnie, a klienci szukają mnie sami, bo korzystają w tym celu z internetu.

Dzisiaj prowadzenie biznesu polegającego na oferowaniu przewozów międzynarodowych jest naprawdę proste. Na takie usługi jest ogromny popyt. Z moich przewozów korzystają głównie firmy budowlane, które wysyłają pracowników w zagraniczną delegację. Równie duże dochody przynosi mi też organizowanie regularnych przejazdów do Niemiec. Mam takich połączeń obecnie sześć.