Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zawieszka w kształcie serca na prezent

 

Zbliża się pierwsza rocznica mojego ślubu. Chciałabym aby prezent jaki ma otrzymać mój mąż był wyjątkowy. Długo zastanawiałam się co to mogłoby być. Chciałam aby było to coś trwałego co za każdym razem przypomniałoby mężowi o mojej miłości do niego. By się zainspirować postanowiłam udać się do kilku sklepów.

Zawieszka serce ze złota

złote serca zawieszkiBardzo lubię biżuterię i po dłuższym namyśle zdecydowałam, że wybiorę mężowi właśnie coś z biżuterii. Przeglądałam wiele stron internetowych oraz chodziłam po różnych sklepach jubilerskich ale nie mogłam nigdzie znaleźć czegoś co pasowałoby na pierwszą rocznicę ślubu i było dodatkowo w moim guście. Do rocznicy miałam jeszcze niespełna miesiąc, ale zaczęłam się niepokoić, że nie znajdę niczego odpowiedniego i zostanę bez prezentu dla męża. Jednak niecałe dwa tygodnie przed uroczystością znalazłam sklep internetowy w którym zauważyłam złote serca zawieszki. Wtedy wiedziałam że trafiłam w dziesiątkę, Złote serca zawieszki są symbolem wszystkich zakochanych. Osoba która obdarowuje swoją drugą połówkę takim prezentem przekazuje jej tym samym jak bardzo ją kocha. Jest to niezaprzeczalny symbol miłości, który każdemu kojarzy się tak samo. Złota zawieszka mogła być dołączona do złotego łańcuszka z krzyżykiem jaki nosi już mój mąż. Był to doskonały prezent. Złoto to trwały i piękny materiał, który latami wygląda doskonale. Oprócz tego mogłam kupić sobie taką samą zawieszkę w kształcie serca abyśmy razem mogli nosić takie same symbole. Byłam swoim pomysłem bardzo podekscytowana.

Postanowiłam dokonać zakupu złotej zawieszki. Nie mogłam się doczekać kiedy wręczę mężowi prezent z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu, która potocznie nazywana jest skórzaną. Serce jest symbolem miłości więc zawieszka da jasny przekaz. Gdy oboje będziemy nosić identyczne zawieszki z pewnością będziemy często o sobie myśleć.