Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zdecydowałam się wyczyścić dywan

Niedługo miało się urodzić moje pierwsze dziecko. Zdecydowałam się wcześniej wyczyścić całe mieszkanie, żeby w pomieszczeniach nie było alergenów i roztoczy. Jedną z najważniejszych rzeczy jakie musiałam zrobić przed porodem było wyczyszczenie dywanów, który ze względu na obecność psa w mieszkaniu był dosyć brudny. Zdecydowałam, że zatrudnię do tego celu profesjonalną firmę.

Poszukiwania firmy czyszczącej dywany w Łodzi

czyszczenie dywanów ŁódźW internecie znalazłam firmę, która oferowała czyszczenie dywanów Łódź była jednym z miast, na terenie których działali. Zauważyłam, że firma ta posiada bardzo dobre rekomendacje poprzednich klientów, którzy byli bardzo zadowoleni z ich usług i często chwalili przede wszystkim niskie, przystępne ceny. Jednakże, dużo ważniejsze było dla mnie to, że posiadali oni profesjonalny sprzęt czyszczący, a do czyszczenia dywanów dobierali takie środki, które są ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Zdecydowałam się od razu skontaktować z tą firmą i umówić na wykonanie konkretnej usługi. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. W umówionym dniu pracownicy firmy stawili się w moim mieszkaniu punktualnie i od razu zabrali się do pracy. Najpierw sprawdzili jakie środki czystości będą odpowiednie do dywanu wykonanego z danego materiału, a następnie zabrali się za czyszczenie. Poszło im to szybko i sprawnie.

Najpierw wyczyścili dywan na sucho, następnie go uprali oraz wysuszyli, dzięki czemu materiał nie nasiąkał zbyt długo wodą i środkami czystości i można było po nim chodzić od razu po wykonaniu usługi. Muszę przyznać, że efekt bardzo mi się spodobał. Dywan był czysty i odzyskał nie tylko swoje dawne kolory, ale także stał się bardzo miękki w dotyku. Można było po nim chodzić nawet gołą stopą.