Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zdjęcia z fotobudki

Przynajmniej raz w życiu mamy okazję organizować imprezę – urodziny, wesele czy rocznicę. Chcemy wówczas, żeby wszyscy dobrze się bawili oraz by nasza uroczystość była niezapomniana i wyjątkowa. Podczas planowania imprezy dobrze jest ustalić, jakie rozrywki będą na niej dostępne. Warto także pomyśleć nad tym, jakimi pamiątkami możemy naszych gości obdarować po imprezie niewielkim kosztem.

Budka zamiast fotografa

fotobudka bez limitu zdjęćOdkąd tylko powstały takie możliwości, każde wydarzenie staramy się sfotografować, albo zapisać na filmie. W ostatnim czasie popularne stały się fotobudki. Ludzie umieszczają je na przeróżnych imprezach: weselach, studniówkach, urodzinach i innych. Zaletą takich budek jest to, że możemy tanim kosztem zapewnić sobie i gościom pamiątki z imprezy. I do tego nie potrzebujemy zatrudniać fotografa, ani tracić czasu na robienie zdjęć samemu. W takiej budce goście mogą spędzić czas na dobrej zabawie i wygłupach. Fotobudka bez limitu zdjęć zapewni nam nieograniczone możliwości robienia fotek na imprezie. A po skończeniu zabawy mamy pełno pamiątkowych fotek, które po kilku latach będziemy mogli oglądać w albumie. Zdjęcia mogą mieć klasyczny charakter, jak i mogą być zabawne, poprzez wykorzystanie w nich rekwizytów. A co najważniejsze, nie musimy kupować budki. Wystarczy ją wypożyczyć – niewielkim kosztem mamy dodatkową atrakcję. I przez kilka godzin nie musimy się martwić o nastrój gości. 

Atrakcja i jednoczesna „fabryka” pamiątek na naszej imprezie? Już teraz masz to w zasięgu ręki. Zaskocz swoich gości czymś szczególnym – skorzystaj z usługi fotobudki i ustaw ją w miejscu wydarzenia. Zagwarantujesz sobie i gościom super zabawę, a oprócz tego będziesz mieć masę zdjęć, na których uwiecznione będą te niezapomniane wrażenia!