Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

jonizatory wody

Zdobycz teściowej czyli jonizatory wody

Mawia się, że kiedy mężczyzna się żeni, to oprócz żony dostaje również teściową. Żona i teściowa to niestety pakiet nierozerwalny. W moim przypadku nie było wcale źle, matka mojej ukochanej nie sprzeciwiała się naszemu małżeństwu, nie wtrącała się też za bardzo w nasze życie prywatne, choć mieszkaliśmy razem.

Jonizatory wody sprawdzone w sieci

jonizatory wodyWchodzenie potajemnie do naszych pokoi, układanie rzeczy po swojemu ? nic takiego nie miało nigdy miejsca. Teściowa miała za to specyficzne hobby. Bardzo dbała o to, żeby być na czasie i nie wypaść z obiegu. Kochała nowoczesne gadżety, którymi wypełniała dom. Miała inteligentną lodówkę, inteligentne garnki, inteligentny budzik. Zasłony podnosiły się na dźwięk głosu, a długopisy lewitowały przy magnetycznej listwie. Mama chodziła na różnego rodzaju pokazy reklamowe, z których zawsze przynosiła różne urządzenia. Ostatnim razem nie było inaczej i starsza pani przydźwigała coś, co wyglądało mniej więcej jak plastikowy dzbanek czy czajnik elektryczny. Zdziwiłem się, bo czajniki tego rodzaju w naszym domu były już dwa, każdy nowocześniejszy od drugiego. Zapytałem teściową, co to za rzecz do nas przywędrowała. Mamusia z dumą oznajmiła, że to jonizator wody, który uczyni nasze życie lepszym. Niewiele zrozumiałem z jej wyjaśnień, dlatego wyszukałem jonizatory wody w Internecie. Zaciekawił mnie ten temat i razem z żoną zaczęliśmy pić wodę jonizowaną.

Faktycznie woda alkaliczna zdawała się pomagać, po miesiącu picia jej czułem się lepiej. Czasem jednak zdarza się przynieść teściowej coś ciekawego.