Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zdrowy styl życia i odchudzanie

Witam wszystkich czytelników mojego bloga bardzo serdecznie. Z góry przepraszam, że nie mam czasu tyle pisać co ostatnio, ale studia zobowiązują. Ostatnio zastanawiałam się nad tym, jak wiele osób przeszło na zdrowy styl życia. Ile osób zaczęło uprawiać sport, biegać. Zastanawiam się też, czy robią to dla zdrowia wewnętrznego, czy też głównie, żeby poprawić wygląd zewnętrzny?

Coś na temat odchudzania

odchudzanie krakówGdy wejdziemy na jakieś zestawienie popularnych stron internetowych na temat zdrowia, znajdziemy najczęściej różne strony z dietami, jakieś wspierające fora na temat odchudzania  i inne frazy tego typu. Można po tym wnioskować, że mieszkańcy Krakowa kładą duży nacisk na swój wygląd zewnętrzny, i lubią oprócz odchudzania wybierać również różne opcje aktywności z trenerami osobistymi. Ich praca jest bardzo pomocna, bo motywuje leniuchów do ćwiczeń i tak dalej. Ale to nie tylko na tym sprawa polega. Trzeba samemu chcieć się zmienić. Zauważam, że coraz więcej moich koleżanek, nawet gdy mówi się im, że są szczupłe, to zaprzeczają i mówią o konieczności przejścia na dietę. Dobrze, jak trener funkcjonalny im wtedy pomaga, bo wsparcie profesjonalisty zawsze się przydaje. Z jednej strony, można to trochę podpiąć pod taki trend, bycie fit i zdrowym. Wydaje mi się, że to dobrze, ponieważ już wszyscy chyba mamy dość tych fast foodów i niezdrowego jedzenia. Ile można żywić się paskudztwami, społeczeństwo w końcu zaczyna otwierać oczy i mam nadzieję, że już tak zostanie. Te wszystkie kebaby ociekające tłuszczem na pewno nie pomogą nam w zachowaniu zdrowej sylwetki. Może i sama kiedyś skorzystam z pomocy jakiegoś trenera osobistego. Znacie jakiegoś godnego polecenia?

Podsumowując- popieram zdrowy styl życia i chęć odżywiania się zdrowo, z zachowaniem wszystkich witamin. Należy pamiętać jednak, że nie należy przesadzać, i jeśli mamy ochotę czasami na coś słodkiego, lub niezdrowego, to nie odmawiać sobie tego, bo zwariujemy.

Więcej znajdziesz na http://zacznijcwiczyc.pl