Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Zestaw urządzeń treningowych

 

Spacerując po parku, często spotykamy na swojej drodze stalowe konstrukcje, które służą do treningu z własną masą ciała. Konstrukcje ustawione są na specjalnie przystosowanych do tego placach. W takich miejscach często spotykamy ludzi w różnym wieku, którzy kształtują swoją sylwetkę, wykonując różnego rodzaju ćwiczenia.

Podstawowy zestaw do street workout

podstawowe zestawy street workoutWiększość konstrukcji do street workout składa się z podobnych elementów, które ułożone są w różnych konfiguracjach. To wszystko dlatego, że budując taki plac kupujemy podstawowe zestawy street workout, a do nich możemy dokupić inne elementy, dzięki którym można urozmaicać swój trening jeszcze bardziej. Dzięki dodatkowym elementom na jednej konstrukcji może ćwiczyć jednocześnie więcej osób. Cała konstrukcja staje się dużo bardziej funkcjonalna. W skład podstawowego zestawu zazwyczaj wchodzi jeden lub dwa drążki do podciągania na różnych wysokościach, jedna drabinka i jedna para poręczy. Na takim zestawy możemy wykonać trening całego ciała. Jeśli dobrze rozplanujemy trening, to żadna z naszych partii mięśniowych nie zostanie zaniedbana. Cały zestaw wykonany jest z trwałego materiału, jakim jest stal. Stal użyta do produkcji charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo jest pokryta kilkoma warstwami lakieru, który zabezpiecza ją jeszcze lepiej. Dzięki temu żywotność takiej konstrukcji jest bardzo duża.

Najlepszym miejscem do zakupu tego typu konstrukcji jest internet. Możemy w łatwy sposób wyszukać aukcje z gotowymi konstrukcjami lub znaleźć firmę, która zajmuje się produkcją takich zestawów. Za podstawowy zapłacimy maksymalnie tysiąc pięćset złotych, nie jest to duża kwota jak za taką konstrukcję.